informujeme


soutěže CEFIF pro fiktivní firmy na rok 2024

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší slogan fiktivní firmy a soutěž o nejlepší leták fiktivní firmy. Soutěž končí 31 .3. a firmám, které jezdní na veletrhy, v podstatě stačí poslat to, co již mají připraveno. Pokud samozřejmě nechtějí své letáky ještě vylepšit:).


veletrhy

Seznam jednotlivých veletrhů, které se v průběhu školního roku konají v České republice. Taktéž zde uveřejňujeme přehled mezinárodních veletrhů, jejichž propozice obdržíme od organizátorů. Pokud jste organizátor veletrhu a chcete se podělit s ostatními o propozice vašeho veletrhu, zašlete prosím propozice veletrhu na adresu lukas.hula@npi.cz.

Regionální veletrh 
v Náchodě

Regionální veletrh
v Písku

Regionální veletrh
v Mělníce


informační e-maily

Zde si můžete stáhnout vždy čtyři poslední informační e-maily CEFIF zaslané na školy. Informační e-maily jsou rozesílány hromadně prostřednictvím externí firmy a obsahují upozornění na věci, které by neměly ujít pozornosti vyučujících. Pokud jste e-mail nedostali, podívejte se, prosíme, do spamu, popř. např. na Seznam.cz do složky Hromadné. Do odběru automaticky přihlašujeme každého vyučujícího předmětu fiktivní firma.

Informační e-maily v roce 2022:

Informační e-mail 06-2022

Informační e-mail 05-2022 - nový

Informační e-mail 04-2022

Informační e-mail 03-2022


informátor CEFIF

Informátor je občasník CEFIF shrnující větší množství informací, než informační e-mail. Vychází obvykle v září, listopadu a dubnu. V době uzavírky v důsledku covid-19 nevycházel.

Nové číslo Informátoru CEFIF ve školním roce 2022/2023

prosinec 2022

Předchozí informátory

prosinec 2020

prosinec 2019

říjen 2019

březen 2019

Jsme připraveni na vaše dotazy